Úklid

Vytváříme čisté a příjemné prostředí, kde se dobře pracuje.

To je podpořeno ohodnocením pracovníků úklidu, kteří pracují dle nastavených procesů a standardů. Úklidový servis s ČMBA znamená spolehlivost v nasazení, kvalitě práce a vybavení se kterým pracujeme. Zajišťujeme hezčí pohled na svět díky čistšímu a hygienicky ošetřenému prostředí.

Naši práci bereme vážně.

Našim klientům nabízíme služby na vysoké úrovni. Našim heslem je: “servis je pro nás pojem”. a to včetně servisu pro klienta i naše pracovníky, kteří jsou vizitkou našich klientů. K tomu využíváme všech technologických možností a dbáme na reprezentativní dojem.

Stavte se za námi!

Jsme si vědomi, že jsme vašimi reprezentanty. Pomáháme vám vytvářet image a kulturu vaší společnosti. Přijeďte za námi do Bohuňovic, kde sami poznáte, že to myslíme vážně!

uvozovky@2x

Máme minimální fluktuaci a zaměstnanci si plní své povinnosti na jedničku.

Naši zaměstnanci

Pracujeme s lidmi, kteří chtějí svoji práci dělat dobře. Takové pracovníky ohodnotíme a vybavíme vkusnými uniformami a kvalitním vybavením, které reprezentuje nejen nás, ale i Vás.

Nepotřebujeme profesionály jako všichni ostatní. Hledáme pracovníky, kteří si budou své práce vážit a budou zodpovědní. Takové budeme motivovat a zlepšovat jejich odbornost a znalosti na vyšší úroveň.

Nechceme být průměrní. Chceme udávat tempo a směr v úrovni služeb komerční bezpečnosti.

Podívejte se na naše konkrétní služby:

Vybavení

Pro perfektní provádění úklidu využíváme pouze kvalitní vybavení.

Vileda profesional

Jedná se o patentovaný systém ždímání, s precizním technickým zpracováním, manipulací a odstřeďováním. Podlahy pouze nenamočíme, ale vyčistíme.

Úklidová chemie

Úklidovou chemii volíme výhradně od značky CORMEN. Jedná se o o profesionální prostředky od českého výrobce, na které se můžeme spolehnout my, naši pracovníci, a hlavně naši klienti.

Stroje

Stroje pro úklid jsou velmi důležitou položkou pro výsledek úklidu. Nebojíme se investovat do kvalitních strojů a neustále hledáme inovativní stroje, které usnadní, zefektivní a hlavně zlepší výsledek provádění úklidu.

Pomocí našich strojů si dokážeme poradit i s těmi nejnáročnějšími úkoly!

Náhradní plnění

Na veškeré služby ostrahy garantujeme 100 % náhradní plnění bez dalších poplatků.

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r. o. se stala prověřenou společností, která nabízí náhradní plnění. Aktuální stav náhradního plnění, které můžeme našim klientům nabídnout si můžete prohlédnout po zadání IČ společnosti ČMBA na portále MPSV.

uvozovky@2x

Společnost ČMBA garantuje poskytnutí náhradního plnění, jelikož zaměstnává více než 50 % osob se zdravotním omezením.

Pojistné plnění

Naše pojištění zodpovědnosti kryje škody v oblasti úklidového servisu ve výši 30 000 000 Kč.

uvozovky@2x

Pojištění je základním kamenem jistot. Silné a kvalitní pojištění znamená naprosto spolehlivou ochranu našich zákazníků.

Napište nám svou představu

A my se do 48 hodin ozveme.