Ostraha

Chráníme prostředí Vašich pracovníků a hlídáme vše, co je pro Vás cenné.

Ostraha ČMBA si zakládá na co nejlepším servisu, který pečlivě budujeme. Nejde jen o vrátného, jde o pracovníky, kteří jsou jako první na očích, ať už do objektu vstupuje kdokoli, a proto klademe důraz na celkový dojem a zázemí. Servis je pro nás pojem a to bez kompromisu.

Naši práci bereme vážně.

Nabízíme služby na vysoké úrovni. Našim heslem je: “servis je pro nás pojem”. Tímto heslem se řídíme ve vztahu k našim klientům i pracovníkům. Uvědomujeme si, že naši pracovníci jsou vizitkou našich klientů. Využíváme všech technologických možností a dbáme na reprezentativní dojem.

Stavte se za námi!

Jsme si vědomi, že jsme vašimi reprezentanty. Pomáháme vám vytvářet image a kulturu vaší společnosti. Přijeďte za námi do Bohuňovic, kde sami poznáte, že to myslíme vážně!

uvozovky@2x

Máme minimální fluktuaci a zaměstnanci si plní své povinnosti na jedničku.

Naši zaměstnanci

Pracujeme s lidmi, kteří chtějí svoji práci dělat dobře. Takové pracovníky ohodnotíme a vybavíme vkusnými uniformami a kvalitním vybavením, které reprezentuje nejen nás, ale i Vás.

Nepotřebujeme profesionály jako všichni ostatní. Hledáme pracovníky, kteří si budou své práce vážit a budou zodpovědní. Takové budeme motivovat a zlepšovat jejich odbornost a znalosti na vyšší úroveň.

Nechceme být průměrní. Chceme udávat tempo a směr v úrovni služeb komerční bezpečnosti.

Podívejte se na naše konkrétní služby:

Náhradní plnění

Na veškeré služby ostrahy garantujeme 100 % náhradní plnění bez dalších poplatků.

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r. o. se stala prověřenou společností, která nabízí náhradní plnění. Aktuální stav náhradního plnění, které můžeme našim klientům nabídnout si můžete prohlédnout po zadání IČ společnosti ČMBA na portále MPSV.

uvozovky@2x

Společnost ČMBA garantuje poskytnutí náhradního plnění, jelikož zaměstnává více než 50 % osob se zdravotním omezením.

Pojistné plnění

Naše pojištění odpovědnosti kryje škody v oblasti bezpečnostního servisu ve výši 100 000 000 Kč.

uvozovky@2x

Pojištění je základním kamenem jistot. Silné a kvalitní pojištění znamená naprosto spolehlivou ochranu našich zákazníků.

Stejnokroje – uniformy

Jsme si vědomi, že jsme vašimi reprezentanty a většinou první osobami, které spatříte. Pomáháme vám vytvářet image a kulturu vaší společnosti. Je proto důležité, aby naši pracovníci byli vkusně a také prakticky oblečeni.

Z pohledu zaměstnavatele je pro nás důležité, aby byly uniformy pro naše strážné a recepční pohodlné, praktické, a také, aby se v nich naši pracovníci cítili dobře. I uniforma se pro nás stává důležitým prvkem budování profesního sebevědomí našich pracovníků.

Všichni naši zaměstnanci jsou vybavení novou výstrojí, která je šitá na zakázku pro společnost ČMBA. Pečlivě dbáme na dodržování výstrojové kázně. Uniformy pro naše zaměstnance jsme vybírali s maximální péčí a důrazem na kvalitu zpracování, vzhled a manipulací s mobilní kamerou.

uvozovky@2x

Vybavujeme vrátné moderním a vkusným stejnokrojem, který velmi dobře reprezentuje nás i naše klienty.

Online pochůzkový systém RugGear RG310

Pochůzkový systém nám umožňuje významně zvýšit efektivnost řízení a kontroly práce našich zaměstnanců.

Oceňujeme nejen spolehlivost systému, ale i bohatou funkcionalitu, která nám pomáhá zabezpečit a dodávat služby ostrahy vysoké kvality.

Významnou vlastností tohoto zařízení je také vynikající reporting, který nám pomáhá dohlížet nad dodržováním sjednaných parametrů strážní služby prováděné našimi pracovníky ostrahy.

Čím jsou naši strážní vybaveni

Potřeby našich zákazníků se liší. Proto se uvedená výbava může lišit. Vždy jde o domluvu se zákazníkem.

Běžné vybavení strážných, které je v ceně naší služby:

  • Telefon (v rámci pochůzkového systému RugGear)
  • Svítilna (integrovaná v rámci přístroje pochůzkového systému)
  • Profesionální svítilna SOLIGHT
  • Reprezentativní uniformy z vysoce kvalitních materiálů

Pokud to budete považovat za účelné a užitečné, zařadíme v rámci nabídnuté ceny do výstroje a výbavy našich pracovníků také například:

Detektor kovů

Unikátní a léty osvědčený tvar se zalomenou prstencovou cívkou umožňuje pohodlnou kontrolu při udržení očního kontaktu.

Mobilní kamera

High-end digitální kamera malých rozměrů stvořená pro potřeby policie a jiných bezpečnostních složek.

Vysílačky

Jsou naprogramované PMR kanály a stanice kompatibilní se všemi dalšími PMR stanicemi. Dále 16 kanálů a podpora CTCSS/DCS.

Alkohol tester

Alkoholtester s elektrickým senzorem, digitálním displejem, v kompaktních rozměrech.

Napište nám svou představu

A my se do 48 hodin ozveme.